Desítky let ověřený materiál a způsob řešení fasády pro rezidenční i komerční objekty jakékoliv velikosti. Ustojí změny a výkyvy počasí, odolá nejtvrdším povětrnostním vlivům. Trvalá užitná hodnota a nadčasový design pro váš dům. Pokud se Vám líbí kombinace různých materiálů, určitě uvítáte možnost obklad Novabrik kombinovat i s jinými druhy odvětraných fasád (deskové, dřevěné, apod.). Poradíme vám, jak vyřešit fasádu na vašem domě tak, aby na ni byla pyšná i budoucí generace…

Základní obklad Novabrik

Obklad Novabrik je hlavním fasádním prvkem. Unikátní zámkový systém vytváří fasádu odolnou proti povětrnostním vlivům. K jeho instalaci je potřebná vyrovnávací konstrukce. Pro založení první řady se používá startovací lišta. Obklad Novabrik má povrchovou úpravu Split – štípaný povrch.

Rohový díl 90° Novabrik

Důležitý prvek pro hydroizolaci vnějších rohů budovy. Pro instalaci je nezbytné použití rohové lišty. Prvky se fixují pomocí šroubů a stavebního lepidla.

Rohový díl vnitřní 90° Novabrik

Tento blok umožní dokonalé vodotěsné zakončení vnitřních úhlů budovy. K instalaci není potřeba žádné příslušenství. Prvky se fixují pomocí šroubů a stavebního lepidla.

Okenní parapet Novabrik

Tento díl se vkládá pod okna, aby chránil zeď před infiltrací vody. Lze jej také použít k dokončení poloviční stěny. Z jedné strany je provedení hladké, druhá strana je štípaná.

Zákrytový blok Novabrik

Prvek určený k zakončení horní části poloviny stěny, umožňuje přechod na jiný materiál a chrání zeď před infiltrací vody. Instaluje se pomocí stavebního lepidla.

Zákrytový blok Novabrik

Stejné využití jako předchozí prvek, pouze v provedení s kulatým profilem. Vyrábí se pouze v hladké struktuře a je připevněn stavebním lepidlem.

Technické listy – Novabrik

Obklad Novabrik

Okenní lišta

Okenní parapet

Rohová lišta

Rohový díl 90°

Rohový díl vnitřní 90°

Startovací lišta

Zákrytový blok